Pramogos sodyboje

PramogaAprašymasNuotrauka
Krepšinis Siūlome ne tik mėgėjiškai pamėtyt, bet ir surengti gražiausio dėjimo konkursą sodybos teritorijoje įrengtoje krepšinio aikštelė su profesionalia grūdinto stiklo lenta ir amortizuojančiu lanku (aukštis 250 cm).
TenisasNemokamas lauko teniso aikštynas ir paplūdimio tinklinio aikštelė vos už 500m nuo sodybos.
Mini futbolasSuaugusius ir mažuosius futbolo mėgėjus kviečiame čia pat sodybos teritorijoje pažaisti mini futbolą.
TinklinisJeigu pageidaujate žaisti tinklinį, galime pastatyti mobilius tinklinio stovus. Jei pritrūktų žaidėjų jūsų komandai, šeimininkai mielai prisijungtų
PetankėNorite išbandyti kažką netradicinio? Kviečiame ridenti sunkiuosius kamuolius ant vejos žaidžiant petankį.
ŠaudymasSiūlome išmėginti savo rankos taiklumą ir pasivaržyti su draugais, žaidžiant smiginį, šaudant lanku, pneumatiniu šautuvu ar laidyne.
DviračiaiSuorganizuokite šeimos pasivažinėjimą dviračiais, aplankydami kaimo apylinkes arba Liškiavą, kuri yra tik už 5 km nuo sodybos.
RomantikaRomantiškai praleiskite vakarą plaukiojant valtele ar pasitikite saulę su meškere rankose šalia sodybos esančiame ežeriuke.
BaidarėsŽygis su baidarėmis – tai smagi pramoga, kuriai svarbu gera kompanija. Galime Jums padėti suorganizuoti žygį baidarėmis Ančios upe, jei Ūla ir Merkys jau pabodo. Pramoga užsakoma iš anksto.
Vandens parkasDruskininkų vandens parkas tai ne tik vaikų, bet ir suaugusiųjų rojus, nes vasara ten ištisus metus. Atstumas nuo sodybos tik 11km.
Snow ArenaVisada pasiruošusi priimti paslidinėti ir papramogauti laukia Snow arena. Tai puiki vieta ištisus metus išmokti kalnų slidinėjimo tiek mažam, tiek dideliam. Viliojantis pasiūlymas šeimoms, kol tėvai slidinėja, vaikai žaidžia vaikų kambaryje.
SūriaiDžiaugiamės, kad savo sodybos svečiams galime pasiūlyti aplankyti Augų ūkį ir sūrinę bei degustuoti fermentinius brandintus sūrius.
MedusUž 7km nuo mūsų sodybos gyvena stambus bitininkas, kuris mielai papasakos apie medų ir bites, bei pavaišins šviežiu medumi. Kviečiame aplankyti A. Miliaus bityną, paskanauti ir įsigyti šviežio medaus bei jo produktų.
GarlaivisPasiplaukiojimas garlaiviu iš Druskininkų į Liškiavą ir atgal. Plaukimas į priekį užtrunka 40 min, atgal 1 val. Nuplaukus į Liškiavą aplankote bažnyčią bei jos požemius.
Nuotykių parkasOne nuotykių parko laipynės laukia ne tik vaikų, bet ir jų tėvelių. Atskiros trasos vaikams, suaugusiems, pažengusiems ir profesionalams.
Žiemos pramogosČiuožinėjimas tai puiki pramoga visai šeimai. Žymiai smagiau čiuožti gryname ore, siūlome išbandyti!
Kultūrinis paveldasDzūkiškų patiekalų degustacija. Siūlome pasižiūrėti filmą apie Ricielių krašto kulinarinį paveldą ir paragauti patiekalų, kuriuos išmokė gaminti mūsų močiutės.
Romantiška vakarienėVakarienė ant Druskonio ežero. Nustebinkite savo mylimąjį romantiška vakariene plaukiojant po Druskonio ežerą, skambant gyvai muzikai. Jus kviečia laivas - restoranas "Druskonio perlas".
Vandens dviračiaiVieninteliai Lietuvoje Waterpillar įrenginiai, naujos kartos vandens dviračiai, atšilus orams laukia Jūsų Vijūnėlio tvenkinio Druskininkuose paplūdimyje.
VandenlentėsVandenlentės Druskininkų Alkos ežere. Užuot tingiai ilsėjęsi sausakimšame paplūdimyje renkatės aktyvų laisvalaikio leidimo būdą, mėgstate vandens pramogas ir adrenalino šiurpuliukus? Kviečiame išbandyti šį tą naujo, nepatirto ir tikrai įsimintino – nuotykį vandenlenčių trasoje!
TraukinukasNaujiena Druskininkuose kelionė traukinuku - pasižvalgyti po vaizdingas apylinkes. Tai smagi pramoga Jūsų šeimai.